Meble Biała Podlaska - mebla biala podlaska

Lenart logo
Lenart logo

Kolekcja: Concept Pro

Szczegółowy opis:

Półkotapczan CONCEPT PRO to nowoczesna wersja popularnego mebla, który przeszedł całkowity lifting. Rewolucyjny mechanizm, dzięki któremu otworzysz i zamkniesz półkotapczan jedną ręką, blokada otwarcia oraz funkcjonalne dostawki, w których pomieścisz więcej rzeczy niż w niejednej komodzie bezpośrednio przekładają się na najwyższy komfort użytkowania.

Z półkotapczanem CONCEPT PRO zamienisz dowolne pomieszczenie w pełni funkcjonalną i komfortową sypialnię. Wystarczy kilka sekund i możesz cieszyć się wolną przestrzenią lub bardzo wygodnym łóżkiem.

CONCEPT PRO został doceniony przez klientów oraz przez specjalistów z branży, którzy przyznali mu Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2016.

Półkotapczan CONCEPT PRO jest równie wygodny, jak tradycyjne łóżko. Dzięki szczebelkowemu stelażowi i solidnej, metalowej ramie, wyśpisz się maksymalnie komfortowo.

W półkotapczanie zastosowano autorski mechanizm zapewniający bezpieczne otwieranie i zamykanie łóżka. Nowoczesny mechanizm pozwala na otwieranie i zamykanie półkotapczanu bez wysiłku.

Wyposażony jest oprócz tego w:
1. metalową nogę wzmacniającą stabilność łóżka
2. metalową ramę z ergonomicznym stelażem szczebelkowym zapewniającym komfortowy wypoczynek w niczym nie ustępujący tradycyjnym łóżkom sypialnianym
3. funkcję STOP – mechanizm umożliwia zatrzymanie łóżka w bezpiecznym momencie.
4. blokadę zapobiegającą samoczynnemu otwieraniu się łóżka
5. wzmocniony korpus przykręcany do ściany
6. pasy spinające pościel, pozwalające na składanie łóżka wraz z pościelą
7. metalowy, solidny uchwyt.

Półkotapczany CONCEPT PRO są dostępne w wersji pionowej i poziomej dostosowane do 3 szerokości materaców: 90, 120 i 140 cm. Wysokość wybranego do półkotapczanu materaca nie powinna przekroczyć 18 cm.

Półkotapczan CONCEPT PRO dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych – biały, biały połysk, dąb sonoma i szary. Uniwersalny i subtelny design sprawia, że można go z łatwością dopasować do innych mebli w mieszkaniu. Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.

Zawartość kolekcji:

W tej kolekcji nie ma żadnych mebli.
W tej kolekcji nie ma żadnych mebli.