Meble Biała Podlaska - mebla biala podlaska

Endo Mebla - Biała Podlaska
Firma Endo powstała w 2001 roku, specjalizuje się a zarazem produkuje ławy, stoły, stoliki RTV, stoliki okolicznościowe a także biurka i stojaki i inne meble uzupełniające.

Przez pierwsze lata firma sprzedawała wyroby regionalnie a zwiększone zainteresowanie sprawiło, że w 2005 roku rozszerzona została działalność na całą Polskę i rynki zagraniczne. Od 2008 roku produkty firmy są sprzedawane w: Austrii, Czechach, Francji, Łotwie, Niemczech a także w Kanadzie i USA. Z roku na rok rośnie wartość eksportu, co jednocześnie wskazuje nam prawidłowy kierunek rozwoju. Przy tworzeniu oferty zawsze opieramy się na zachowaniu najwyższego wskaźnika jakość/cena. Poprzez ostatnie 17 lat firma dokonała wielu inwestycji w park maszynowy a także nabyła międzynarodowe doświadczenie w produkcji mebli. Wielokrotnie firma Endo była wystawcą na Targach Poznańskich. Osoby pracujące w firmie Endo posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży meblowej, co przekłada się na jakość finalnego produktu. Własna produkcja sprawia dużą elastyczność wyboru, a także możliwość modyfikacji każdego z produktów. Stale rozwijamy ofertę i wprowadzamy nowe trendy, dlatego zapraszamy aby być częścią wspólnego zadowolenia.

JAKOŚĆ
W firmie ENDO MEBLE dużą uwagę przy produkcji mebli poświęcamy jakości materiałów i ich wykończeniu. Stosujemy szkło z renomowanych hut europejskich, stali atestowanej, płyt meblowych certyfikowanych, a także wyselekcjonowanych detali do wykończeń meblowych. To wszystko w połączeniu z naszą techniką i doświadczeniem gwarantuje sprawdzony produkt.

PEWNA OSZCZĘDNOŚĆ
Nasze produkty cechuje szlachetność materiałów, jak i ich wykończenie. W rozrachunku długofalowym meble pozostają niezmiennie identyczne, nie tracą na blasku i oryginalności. Nasze meble nie są pomyślane na okres gwarancji, ale na dłuższy okres. Zatem znacząca oszczędność wynika z niezawodności jak i trwałego wyglądu.

SPRAWDZONY PRODUCENT
Od początku istnienia firmy ENDO, skupiamy się na rozwoju technologicznym w połączeniu z nieocenioną historią doświadczeń. Prócz surowych półproduktów, obróbka jak i końcowe wykończenie, jest realizowane przez naszą firmę. Niejednokrotnie realizujemy specjalne zamówienia i dostosowujemy się do wymagań.

NIEZBĘDNE DOŚWIADCZENIE
Firma posiada 16 letnie doświadczenie i od początku istnienia postawiła na specjalizację. Produkty zostały zaprojektowane i wykonane przez osoby z naszej firmy znające doskonale rynek meblarski. Dzięki specjalizacji produkty ENDO wyróżniają się a także dostępne fizycznie w każdym województwie Polski jak i za granicami kraju.

AUTENTYCZNA GWARANCJA
Produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją. Na łączenia szkła z krążkami, dodajemy trzy lata, razem pięć lat gwarancji. Jesteśmy producentem, więc w razie potrzeby możemy niezwłocznie dostarczyć potrzebny element. Niejednokrotnie dogodnie pomagamy w różnych sytuacjach.

WYMAGANA FUNKCJONALNOŚĆ
Nasze meble są dopasowane wymiarowo do wielkości obecnych mebli twardych i tapicerowanych. Ważną cechą naszych mebli jest ich uniwersalność, szczególnie: intuicyjne składanie-rozkładnie, możliwość przenoszenia bez potrzeby rozkładania czy wymiana po długich latach dowolnego elementu na nowy.