Meble Biała Podlaska - mebla biala podlaska

Firma Jaker działa na polskim rynku od 1998 roku. Linia produkcyjna obejmuje technologicznie wysokiej klasy ciąg produkcyjny, stworzony do obróbki z najwyższej jakości drewna bukowego i dębowego. Wykorzystuje do tego celu technologię gięcia drewna oraz technologię obróbki na komputerowo sterowanych centrach obróbczych.

Dominującą gałęzią firmy Jaker jest produkcja krzeseł i stołów o różnej stylistyce oraz elementów wyposażenia wnętrz. Szeroka gama kolorów wybarwień drewna pozwoli dopasować ofertę do wybarwień stosowanych przez wiele firm meblowych, co umożliwia swobodne zestawianie mebli różnych producentów. Istnieje również możliwość barwienia mebli według próbek dostarczonych przez Klienta.

Oferowane przez firmę Jaker tkaniny obiciowe takie jak żakardy, szenile, plamoodporne, skóry i skóropodobne, pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Paleta tkanin obejmuje przeróżne kolory i wzory, aby móc sprostać gustom Klienta. Na życzenie Klienta można wykonać obicia krzeseł z tkanin powierzonych.

W 2006 roku firma była wystawcą na Targach Meblowych w Poznaniu. Innowacyjność oraz wysoka jakość produktów Jaker spotkała się z szerokim zainteresowaniem Klientów z Polski i z zagranicy. Dzisiaj produkty marki Jaker można znaleźć w salonach meblowych, hotelach, urzędach, uczelniach oraz restauracjach na terenie całego kraju, a także za granicą. Jaker eksportuje do takich krajów jak: Szwecja, Słowacja, Ukraina, Czechy, Finlandia, Niemcy, Anglia, Włochy i Francja. Marka jest postrzegana jako producent dla wymagających.

Firma Jaker to wyszkoleni stolarze, lakiernicy, tapicerzy, technolodzy oraz kadra zarządzająca, która za każdym razem dąży do osiągnięcia zadowolenia Klienta poprzez utrzymywanie jak najwyższej jakości produktów.