Meble Biała Podlaska - mebla biala podlaska

Meble Olejnikowski - Biała Podlaska

Firma MEBLE OLEJNIKOWSKI

została założona w 1991 roku przez Tadeusza Olejnikowskiego. Produkcję mebli rozpoczęło kilku stolarzy w niewielkim warsztacie. Dzięki ogromnej pasji i kierowaniu pracy do najbardziej wymagających klientów, przedsiębiorstwo dziś jest bardzo dużą fabryką niezmiennie cechującą się solidnością wykonania. Nowoczesne maszyny, bogate zaplecze technologiczne umożliwiają produkcję o konkurującej jakości.

W fabryce naszych mebli wykorzystujemy lite drewno dębowe, jesionowe i bukowe, naturalne okleiny dębowe i jesionowe, fornir modyfikowany, gwarantujący powtarzalność usłojenia. Używamy wyłącznie najwyższej klasy surowców oraz półproduktów wykorzystywanych do lakierowania, olejowania, woskowania. Wielorodność kolekcji, piękno lini wzorniczych i przede wszystkim wysoka jakość wykonania sprawiły, że marka MEBLE OLEJNIKOWSKI dostępna jest dla Państwa w wielu punktach dystrybucji.

W ofercie firmy znajdą Państwo wyjątkowo bogaty wybór: mebli skrzyniowych, funkcjonalnych stołów oraz wiele wzorów krzeseł i foteli. Dzięki swej różnorodności nasze kolekcje każdego dnia znajdują zastosowanie w bardzo wielu domach w całej Polsce i za granicą: jadalniach, sypialniach, pokojach dziennych, przedpokojach, jak również wyposażyliśmy już wiele biur, gabinetów i kancelarii.

Nasza firma niezwykle ceni sobie zadowolenie klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby standardy jakości i przemyślana estetyka spełniały najwyższe wymogi, a staranność wykonania uczyniła Państwa wnętrze pełnym wdzięku i pożądanej elegancji, nie zaburzając funkcjonalności pomieszczeń.

MEBLE OLEJNIKOWSKI. Dla ceniących naturalne piękno drewna…

Kolekcje

Inferno Olejnikowski - Meble Biała Podlaska
Inferno
Nowość
meble-overpass-01
Overpass