Meble Biała Podlaska - mebla biala podlaska

Jak Firma sama o sobie pisze:

Naszą misją jest tworzenie mebli, które wypełniając najwyższe standardy jakościowe, wyróżniają się ponadczasowym designem, a jednocześnie indywidualną stylistyką. Misja ta jest też naszą pasją. Czerpiąc z doświadczeń mistrzów stolarstwa stosujemy nowoczesne technologie oraz tylko naturalne surowce i materiały. Wszystko to po to, by tworzyć meble dla pokoleń, które zaspokajają wrodzone dążenia człowieka do piękna i wygody. Robimy je z sukcesem od ponad ćwierć wieku.

Oferta Unimebel to z jednej strony tapicerowane meble wypoczynkowe, z drugiej – kolekcje mebli skrzyniowych wykonywanych z litego drewna jesionowego. Razem stanowią kompleksową propozycję urządzenia domowych wnętrz – od eleganckiego salonu, przez gustowną i przytulną sypialnię, po szykowną, a zarazem funkcjonalną jadalnię czy kuchnię. Bogactwo proponowanych stylów, wzorów, kolorystyki sprzyjają i pomagają w realizacji zarówno wyważonych, klasycznych pomysłów, jak również śmiałych, awangardowych wizji aranżacyjnych.

Najlepsze drewno

Najlepsze gatunki certyfikowanego drewna jesionowego i bukowego, sezonowane minimum 7 lat w naturalnych warunkach zewnętrznych.

Naturalne spoiny

Do klejenia desek używamy wyłącznie najwyższej jakości, ekologicznych klejów i spoiw. Gotowe elementy są następnie łączone tradycyjnymi metodami.

Technologia gięcia

Opanowaliśmy do perfekcji unikalną technologię gięcia litych elementów drewnianych. To nasz niepodważalny atut.

Doświadczona kadra

Naszym największym atutem są doświadczeni fachowcy. Na każdym etapie produkcji zatrudniamy specjalistów, najlepszych w swoim fachu.

Selekcja drewna

Drewno jest starannie selekcjonowane. Do dalszej obróbki zostaje dopuszczony wyłącznie surowiec, który nie posiada żadnych skaz.

Sprężyny Bonnelli

Własna linia do produkcji wysokiej jakości formatek sprężynowych – bonnelli. Formatki dają gwarancję komfortu oraz wielu lat użytkowania mebli.

Naturalne bejce

Stosujemy lakiery oraz bejce na bazie naturalnych składników. Produkty te są nietoksyczne, nieszkodliwe i nie wywołują alergii.

Szeroki wybór

Szeroka paleta kolorystyczna bejc i lakierów. Starannie wybrane kolory doskonale komponuje się z naturalnym usłojeniem drewna.

Meble Unimebel:

Filtruj wg rodzaju mebla: